Prvi šolski dan

Pozdravljeni učenci naše šole, spoštovani starši.

Pred vrati je 1. šolski dan in obveščamo vas, da ga začenjamo  v ponedeljek, 3. septembra 2018 ob 8.15.

Zbrali se bomo pred šolo, kjer se bomo srečali z učitelji in sošolci, nato pa bomo začeli s poukom, ki bo trajal 4. šolske ure (do 12.00 ure). Organizirana bo šolska malica, kosila ta dan ne bo. Jutranje varstvo bo organizirano od 5.30, podaljšano bivanje pa do 16.00

Ta dan bodo prilagojeni bodo tudi prevozi otrok, ki bodo objavljeni na naši spletni strani.

Prvošolce in vas, spoštovani starši Prve OŠ, pričakujemo v ponedeljek, 3. septembra 2018 ob 10.30, v mali telovadnici naše šole na Štibuhu.

Prvošolce in vas, spoštovani starši podružnične šole Sele, pričakujemo v ponedeljek, 3. septembra 2018 ob 9.00, v predprostoru naše šole na Selah.

Veselimo se, da je pred nami spet novo šolsko leto. Vsak začetek pomeni nepopisan list in izkoristite vse možnosti in priložnosti, da ga popišete po svoje. Želimo vam, da odkrivate veliko novega, krepite prijateljske vezi med vrstniki, oblikujete svoja prepričanja, vztrajate, in mi učitelji, vam bomo pri tem pomagali.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta in varno pot v šolo in domov.

Kolektiv učiteljev Prve OŠ

(Skupno 145 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost