RAZPORED GOVORILNIH UR

Govorilne ure so oblika sodelovanja med starši in šolo, na katerih starši dobijo podrobne informacije o učno vzgojnem napredku svojega otroka v šoli.

Izmenjava pogledov na otrokovo vedenje, vzgojne, razvojne in učne uspehe lahko prispeva k drugačnemu vzgojnemu ravnanju doma in v šoli.

1. DO 3. RAZRED

Učitelji prve triade vabijo starše na govorilne ure z vabili.

Starši imajo možnost pridobiti informacijo tudi v času izrednih govorilnih ur po urniku.

Učiteljice podaljšanega bivanja imajo po dogovoru s starši lahko govorilno uro tudi po zaključku podaljšanega bivanja.

RAZREDNA STOPNJA

zap.

št.

UČITELJ ODDELEK DAN URA
1. Irena LENART 1. a torek 11.55 – 12.40
2. Boža DRETNIK 1. b torek 11.55 – 12.40
3. Bernarda ZORMAN 2. a ponedeljek 11.55 – 12.40
4. Marijana HABERMUT 2. b sreda 11.55 – 12.40
6. Ksenija URŠEJ 3. a torek 10.05 – 10.50
7. Maja P. TRETJAK 3. b četrtek 10.05 – 10.50
8. Vera TRAFELA 4. a četrtek 8.15 – 9.00
9. Klavdija MORI 4. b torek 9.05 – 9.50
11. Jaroš BOHNEC 5. a sreda 8.15 – 9.00
12. Renata KOLMAN 5. b sreda 11.05 – 11.50
13. Andreja NAMAR 5. c petek 8.15 – 9.00
14. Hedvika VRANJEK podaljšano bivanje (OPB, JV) četrtek 11.50 – 12.40
15. Dragica KLANČNIK podaljšano bivanje (OPB, JV) sreda 11.50 – 12.40
16. Sonja CAFUTA podaljšano bivanje (OPB, JV) torek 9.00 – 9.50
17. Saša GORIČAN podaljšano bivanje, drugi strokovni delavec v 1. r (RAP, OPB) ponedeljek 8.15 – 9.00
18. Dragica NAVODNIK bolnišnični oddelek

sreda

četrtek

12.40 – 13.00

15.20 – 15.45

19. Marjeta LAVRINŠEK TJA od 1. do 3. r, OPB torek 8.15 – 9.00
20. Nuša PRUŠ podaljšano bivanje (OPB, JV) četrtek 11.05 – 11.50
21. Eva OSOJNIK podaljšano bivanje (OPB, JV) ponedeljek 8.15 – 9.00

 

PREDMETNA STOPNJA

Vsak učitelj ima govorilne ure enkrat na teden v dopoldanskem času (urnik) in enkrat mesečno, od oktobra do maja, v popoldanskem času (skupne govorilne ure).

Starši imajo možnost kadarkoli v dopoldanskem času navezati stik z učiteljem in se dogovoriti za čas pogovora (tel.: 02 88 39 920)

GOVORILNE URE V DOPOLDANSKEM ČASU

zap.

št.

UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA ZA STARŠE URA PROSTOR TELEFON
1. Lidija KONEČNIK MRAVLJAK MAT sreda 11.15 – 11.50 PISARNA POMOČNICE 88 39 922
2. Milena SVETINA MAT, BOL, OPB torek 11.55 – 12.40 kabinet MAT 88 39 936
3. Irena TURIČNIK MAT torek 11.55 – 12.40 kabinet MAT 88 39 936
4. Karmen POBERŽNIK MAT petek 11.05 – 11.50 kabinet MAT 88 39 936
5. Sašo HERLAH FIZ, RAČ torek 8.15 – 9.00 kabinet RAČ 88 39 932
6. Igor  JERAM TIT sreda 10.05 – 10.50 kabinet TIT 88 39 937
7. Tatjana MARTINC ŠPO, JV sreda 11.05 – 11.50 zbornica 88  39 927
8. Nace PRUŠ ŠPO, JV četrtek 11.05 – 11.50 zbornica 88 39 927
9. Andraž NABERNIK ŠPO torek 11.55 – 12.40 zbornica 88 39 927
10. Marko DREU ŠPO torek 11.05 – 11.50 zbornica 88 39 927
11. Milan UNKOVIČ LUM, OPB petek

9.05 – 9.50/nepar

11.05 – 11.50/par

učilnica 9
12. Majda ŠRIMPF SLJ četrtek 9.05 – 9.50 kabinet SLJ 88 39 931
13. Nataša ROTOVNIK SUKIČ SLJ torek 11.05 – 11.50 kabinet SLJ 88 39 931
14. Mihaela HOZJAN TJA, TJN ponedeljek 11.05 – 11.50 Učilnica 25 88 39 933
15. Antonija PAVLOVIČ TJA, DKE ponedeljek 8.15 – 9.00 učilnica 27 88 39 933
16. Bernarda ZLODEJ TJA, TJN sreda 11.55 – 12.40 kabinet TJA 88 39 933
17. Božidarka VIVAT TJA, JV torek/nepar 11.55 – 12.40 kabinet TJA 88 39 933
18. Jelka HRASTNIK KEM, NAR torek 11.55 – 12.40 kabinet KEM 88 39 938
19. Eva RAVLEN SLJ sreda 11.05 – 11.50 kabinet SLJ 88 39 931
20. Tatjana PERŠAK GOS ponedeljek/nepar 11.55 – 12.40 učilnica 10A 88 39 938
21. Valerija BELAJ ZGO, GEO sreda 10.05 – 10.50 kabinet ZGO, GEO 88 39 935
22. Gordana KURMANŠEK GEO, ZGO četrtek 9.05 – 9.50 zbornica 88 39 927
23. Janja KRESNIK GUM ponedeljek 9.05 – 9.50 učilnica 13 88 39 927
24. Nuša PRUŠ NAR četrtek 11.05 – 11.50 zbornica 88 39 927
25. Monika V. ŠTUHEC SLO, BIO sreda 8.15 – 9.00 učilnica 10  

SKUPNE GOVORILNE URE V POPOLDANSKEM ČASU

Skupne govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so vsak tretji torek v mesecu od 16.30 do 18.00.

INDIVIDUALNI SESTANKI  S STARŠI – na individualne sestanke povabijo učitelji starše z vabili.

Urnik govorilnih ur učiteljev v dopoldanskem času si lahko ogledate tudi v publikaciji za učence in starše.

Publikacija  za učence in starše

 

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

zap.

št.

UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

1.

Boža DRETNIK

1. aÂ

četrtek

11.55 – 12.40

2.

Irena LENART

1. b

četrtek

11.55 – 12.40

3.

Marijana HABERMUT

2. aÂ

sreda

12.00 – 12.45

4.

Maja PUR TRETJAK

2. b

sreda

12.00 – 12.45

5.

Danica PAVLENČ

3. aÂ

četrtek

11.00 – 11.45

6.

Andreja NAMAR

3. b

četrtek

12.45 – 13.30

7.

Vera TRAFELA

4. aÂ

ponedeljek

9.10 – 9.55

8.

Sonja CAFUTA

4. b

četrtek

9.10 – 9.55

9.

Jaroš BOHNEC

5. aÂ

ponedeljek

8.20 – 9.05

10.

Renata KOLMAN

5. b

sreda

11.05 – 11.50

 

11.

 

 

 

 

 

Dragica KLANČNIK

5.c

Â

Â

Â

Â

Â

sreda

10.15 – 11.00

12.

Saša GORIČAN

podaljšano bivanje (OPB, JV), DSP

četrtek

11.55 – 12.40

13.

Marjeta LAVRINŠEK

podaljšano bivanje (OPB, JV)

torek

10.15 – 11.00

14.

Klavdija MORI

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

15.

Bernarda ZORMAN

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

16.

Andraž NABERNIK

podaljšano bivanje (OPB)

ponedeljek

8.20 – 9.05

17.

Milena SVETINA

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

10.15 – 11.00

18.

Hedvika VRANJEK

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

19.

Marko DREU

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.55 – 12.40

20.

Dragica NAVODNIK

oddelek bolnišnice

sreda

15.30

21.

Valerija PEČNIK

individ. pomoč učencem z učnimi težavami

sreda

11.55 – 12.40

(Skupno 663 obiskov, današnjih obiskov 2)