Tradicionalni dobrodelni Bazar na Prvi osnovni šoli

Na Prvi osnovni šoli Slovenj Gradec radi pomagamo drug drugemu in v ta namen smo 26. novembra organizirali že 12. tradicionalni dobrodelni bazar.Pri bazarju gre za skupno povezovanje in druženje vseh učencev, staršev, delavcev šole in tudi zunanjih sodelavcev, ki nam pri izpeljavi dogodka nesebično pomagajo. Zavedamo se, da dobrodelnost ni v darovanju materialnih stvari, ampak je bistveno, da daš v to sebe, svoj čas, svoj interes. Trudimo se, da delamo v korist naših učencev, saj so vsa sredstva, ki jih zberemo, namenjena šolskemu skladu – večino teh sredstev namenimo učencem iz družin z materialno stisko, nekaj sredstev pa gre tudi za nadstandard šole in raziskovalno dejavnost.Na 20 stojnicah v naravoslovni učilnici pred šolo smo poleg domačih dobrot, slaščic, sladkih palačink in čajev, ponujali tudi različna praznična darila, novoletne voščilnice, božično žito, ker pa smo tik pred adventom, smo imeli na stojnicah tudi ročno izdelane adventne venčke, venčke za na vrata, namizne aranžmaje, novoletna drevesca in še mnogo zanimivega.Dogajanje so popestrile tudi BAZARKOVE delavnice – poslikava obraza in frizerska delavnica, pogreli pa smo se lahko tudi ob tabornem ognju.Seveda pa smo tudi letos na bazarju pripravili SREČELOV. Ob tej priložnosti bi se iz srca zahvalila vsem donatorjem, ki so nam darovali lepe in uporabne dobitke.Z otroškimi pesmimi so nas tudi tokrat pozdravili učenci otroškega pevskega zbora pod vodstvom Saše Goričan.Vsako leto smo zelo ponosni, da je naš bazar tako odmeven, saj ga ne obiščejo le učenci in starši naše šole, ampak pridejo k nam tudi drugi občani, ki radi darujejo za dober namen. Skupaj nam je vedno lepo in nikoli ne pozabimo, da dobrodelnost bogati.

Dragi starši, zunanji sodelavci, donatorji…iskrena hvala za vsa nepozabna leta, ko ste z dobrodelnostjo soustvarjali naš šolski bazar in tako pomagali mnogim našim učencem. Prisrčna hvala v imenu nas vseh. Dobrodelnost ni v materialnih stvareh, je v srcu nas samih, kamor damo del sebe, svoj čas, namen in pripravljenost.

(Skupno 501 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost