Pomoč družini v stiski

Dragi učenci, spoštovani starši!

Družina učenke, ki obiskuje našo šolo, je doživela nepredstavljivo nesrečo. Pogorelo jim je dokončano nadstropje hiše, v katerega so se želeli vseliti v prihajajočih dneh. V požaru je zgorelo ostrešje hiše in vse pohištvo. Deklici bomo na šoli zagotovili vse zvezke, delovne zvezke in šolske pripomočke, ki jih potrebuje. Prosimo pa vas,  da deklici stari 8 let, podarite knjige, družabne igre in igrače. Stvari bomo zbirali v naši šolski knjižnici do četrtka, 22. 4. 2021.

V naslednjih dneh bomo objavili tudi bančni račun, kamor lahko nakažete denarni prispevek za našo družino v stiski.

Družini želimo vse dobro in upamo, da se bodo lahko čimprej vselili v svoj novi dom.

Ravnateljica Lidija Konečnik Mravljak in kolektiv Prve osnovne šole Slovenj Gradec

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost