Prvi šolski dan

Pozdravljeni učenci naše šole, spoštovani starši.

Pred vrati je prvi šolski dan, vidmo se v petek, 1. septembra 2017.  Jutranje varstvo za učence bo potekalo od 6.00, podaljšano bivanje pa bo organizirano do 16.00. Začetek prve šolske ure je ob 8.15. Malica bo organizirana za vse učence, kosila na ta dan ne bo.

Učenci od 4. do 9. razreda se zberete pred  vhodom B, učenci od 1. do 3. razreda pa vstopate v šolo pri vhodu A. Prvi šolski dan bomo imeli 4 ure pouka (do 11.50).

Prvošolce in vas, spoštovani starši, pričakujemo v petek, 1. septembra 2017 ob 10.30, v mali dvorani naše šole.

Ta dan bodo prilagojeni bodo tudi prevozi otrok, in sicer:

PRIVOZ OTROK  (Grilc-  6.35, Buč –  7.00, OŠ Sele – 7.10, Miklošič – 6.30, Selovec 78 – 6.45, Prednik – 6.50, Repotočnik – 7.05, Odcep Stari trg – 7.10, Klanec – 7.15).

ODVOZ OTROK izpred šole po končanem pouku – 12.15.

Veselimo se, da je pred nami spet novo šolsko leto. Vsak začetek pomeni nepopisan list in izkoristite vse možnosti in priložnosti, da ga popišete po svoje. Želimo vam, da odkrivate veliko novega, krepite prijateljske vezi med vrstniki, oblikujete svoja prepričanja, vztrajate, in mi učitelji, vam bomo pri tem pomagali.

Želimo vam uspešen začetek šolskega leta in varno pot v šolo in domov.

Kolektiv učiteljev Prve osnovne šole

(Skupno 112 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost