RAZPORED GOVORILNIH UR

Govorilne ure so oblika sodelovanja med starši in šolo, na katerih starši dobijo podrobne informacije o učno vzgojnem napredku svojega otroka v šoli.

Izmenjava pogledov na otrokovo vedenje, vzgojne, razvojne in učne uspehe lahko prispeva k drugačnemu vzgojnemu ravnanju doma in v šoli.

 

Učitelji od 1. do 3. razreda vabijo starše na govorilne ure z vabili.

Govorilne ure  v popoldanskem času za starše učencev od 3. do 5. razreda bodo vsak 3. torek v mesecu (od oktobra do maja), za učence 1. in 2. razredov pa po dogovoru s starši.

Učiteljice podaljšanega bivanja imajo po dogovoru s starši lahko govorilno uro tudi po zaključku podaljšanega bivanja.

zap.št. UČITELJ ODDELEK DAN URA
1. Marijana HABERMUT 1. a četrtek

12.00 – 12.45

in po dogovoru

2. Bernarda ZORMAN 1. b torek

12.00 – 12.45

in po dogovoru

3. Irena LENART 2. a torek, četrtek po dogovoru
4. Boža DRETNIK 2. b torek, četrtek po dogovoru
6. Ksenija URŠEJ 3. a torek 12.00 – 12.45
7. Maja P. TRETJAK 3. b torek po dogovoru
8. Vera TRAFELA 4. a četrtek 11.10 –  11.55
9. Klavdija MORI 4. b torek

10.20 – 11.05

in po dogovoru

10. Andreja NAMAR 5. a sreda 9.05 – 9.50
11. Jaroš BOHNEC 5. b petek 9.05 – 9.50
12. Hedvika VRANJEK podaljšano bivanje (OPB, JV) ponedeljek 12.00 – 12.45
13. Dragica KLANČNIK podaljšano bivanje (OPB, JV) torek 12.00 – 12.45
14. Saša GORIČAN podaljšano bivanje, drugi strokovni delavec v 1. r (RAP, OPB) sreda 8.15 – 9.00
15. Dragica NAVODNIK bolnišnični oddelek sreda 15.30 – 16.15
16. Marjeta LAVRINŠEK TJA od 1. do 3. r, OPB torek

9.05 – 9.50

in po dogovoru

17. Nuša PRUŠ podaljšano bivanje (OPB, JV) četrtek 11.10 – 11.55
18. Eva OSOJNIK podaljšano bivanje (OPB, JV) sreda 8.15 – 9.00
19. Milena SVETINA podaljšano bivanje (OPB, JV), BOL četrtek 11.55 – 12.45

 

PREDMETNA STOPNJA

Vsak učitelj ima govorilne ure enkrat na teden v dopoldanskem času (urnik) in enkrat mesečno, od oktobra do maja, v popoldanskem času (skupne govorilne ure).

Starši imajo možnost kadarkoli v dopoldanskem času navezati stik z učiteljem in se dogovoriti za čas pogovora (tel.: 02 88 39 920)

GOVORILNE URE V DOPOLDANSKEM ČASU

zap.št. UČITELJ PREDMET GOVORILNA URA ZA STARŠE URA PROSTOR TELEFON
1. Lidija KONEČNIK MRAVLJAK MAT torek 9.05 – 9.50 PISARNA POMOČNICE 88 39 922
2. Katja KOTNIK MAT, OPB petek 9.05 – 9.50 kabinet MAT 88 39 936
3. Irena TURIČNIK MAT, FIZ torek 10. 20 – 11.05 kabinet MAT 88 39 936
4. Karmen POBERŽNIK MAT petek 11.10 – 11.55 kabinet MAT 88 39 936
5. Sašo HERLAH FIZ, RAČ torek 8.15 – 9.00 kabinet RAČ 88 39 932
6. Igor  JERAM TIT sreda 9.05 – 9.50 kabinet TIT 88 39 937
7. Tatjana MARTINC ŠPO, JV sreda 11.10 – 11.55 zbornica 88  39 927
8. Nace PRUŠ ŠPO sreda 9.05 – 9.50 zbornica 88 39 927
9. Marko DREU ŠPO, RaP torek 12.00 – 12.45 zbornica 88 39 927
10. Milan UNKOVIČ LUM, OPB četrtek 12.00 – 12.45 učilnica 9  
11. Majda ŠRIMPF SLJ četrtek 8.15 – 9.00 kabinet SLJ 88 39 931
12. Nataša ROTOVNIK SUKIČ SLJ četrtek 8.15 – 9.00 kabinet SLJ 88 39 931
13. Mihaela HOZJAN TJA, TJN ponedeljek 10.20 – 11.05 učilnica 25 88 39 933
14. Antonija PAVLOVIČ TJA, DKE četrtek 9.05 – 9.50 učilnica 27 88 39 933
15. Bernarda ZLODEJ TJA, TJN torek 12.00 – 12.45 učilnica 28 88 39 933
16. Božidarka VIVAT TJA, JV ponedeljek 11.00 – 11.45 učilnica 16 88 39 933
17. Jelka HRASTNIK KEM, NAR torek 10.20 – 11.05 kabinet kemije 88 39 938
18. Eva ŠULER/Breda PUNGARTNIK SLJ četrtek 10.20 – 11.05 Kabinet SLJ 88 39 931
19. Tatjana PERŠAK GOS / / / 88 39 938
20. Valerija BELAJ ZGO, GEO ponedeljek 10.20 – 11.05 kabinet družboslovja 88 39 935
21. Gordana KURMANŠEK GEO, ZGO torek 11.10 – 11.55 učilnica 16 88 39 927
22. Janja KRESNIK GUM torek 11.10 – 11.55 učilnica 13 88 39 927
23. Renata KOLMAN NAR, SLJ petek 10.20 – 11.05 učilnica 20 88 39 927
24. Branko MERKAČ BIO, GOS     učilnica 9 A  

 

SKUPNE GOVORILNE URE V POPOLDANSKEM ČASU

Skupne govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so vsak tretji torek v mesecu od 16.30 do 18.00.

INDIVIDUALNI SESTANKI  S STARŠI

na individualne sestanke bodo učitelji povabili starše z vabili.

Publikacija  za učence in starše

 

Normal 0 21 false false false SL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

zap.

št.

UČITELJ

ODDELEK

DAN

URA

1.

Boža DRETNIK

1. aÂ

četrtek

11.55 – 12.40

2.

Irena LENART

1. b

četrtek

11.55 – 12.40

3.

Marijana HABERMUT

2. aÂ

sreda

12.00 – 12.45

4.

Maja PUR TRETJAK

2. b

sreda

12.00 – 12.45

5.

Danica PAVLENČ

3. aÂ

četrtek

11.00 – 11.45

6.

Andreja NAMAR

3. b

četrtek

12.45 – 13.30

7.

Vera TRAFELA

4. aÂ

ponedeljek

9.10 – 9.55

8.

Sonja CAFUTA

4. b

četrtek

9.10 – 9.55

9.

Jaroš BOHNEC

5. aÂ

ponedeljek

8.20 – 9.05

10.

Renata KOLMAN

5. b

sreda

11.05 – 11.50

 

11.

 

 

 

 

 

Dragica KLANČNIK

5.c

Â

Â

Â

Â

Â

sreda

10.15 – 11.00

12.

Saša GORIČAN

podaljšano bivanje (OPB, JV), DSP

četrtek

11.55 – 12.40

13.

Marjeta LAVRINŠEK

podaljšano bivanje (OPB, JV)

torek

10.15 – 11.00

14.

Klavdija MORI

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

15.

Bernarda ZORMAN

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

16.

Andraž NABERNIK

podaljšano bivanje (OPB)

ponedeljek

8.20 – 9.05

17.

Milena SVETINA

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

10.15 – 11.00

18.

Hedvika VRANJEK

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.00 – 11.45

19.

Marko DREU

podaljšano bivanje (OPB)

sreda

11.55 – 12.40

20.

Dragica NAVODNIK

oddelek bolnišnice

sreda

15.30

21.

Valerija PEČNIK

individ. pomoč učencem z učnimi težavami

sreda

11.55 – 12.40

(Skupno 916 obiskov, današnjih obiskov 1)