Področje Ime in priimek e-poštni naslov področje dela
Prva triada      
  Boža Dretnik boza.dretnik@prva-os-sg.si razredni pouk
  Irena Lenart irena.lenart@prva-os-sg.si razredni pouk
  Marijana Habermut marijana.habermut@prva-os-sg.si razredni pouk
  Maja Pur Tretjak maja.pur@prva-os-sg.si razredni pouk
  Ksenija Uršej ksenija.ursej@prva-os-sg.si razredni pouk
  Bernarda Zorman bernarda.zorman@prva-os-sg.si razredni pouk
  Saša Goričan sasa.gorican@prva-os-sg.si razredni pouk
  Milena Svetina miilena.svetina@prva-os-sg.si predšolska vzgoja, matematika
  Hedvika Vranjek hedvika.vranjek@prva-os-sg.si razredni pouk
  Marjeta Lavrinšek marjeta.lavrinsek@prva-os-sg.si razredni pouk
  Nuša Pruš nusa.prus@prva-os-sg.si razredni pouk
  Eva Osojnik
eva.osojnik@prva-os-sg.si razredni pouk
  Mateja Praznik
mateja.praznik@prva-os-sg.si razredni pouk
  Jasna Jeromel
jasna.jeromel@prva-os-sg.si odd. bolnišnica
Druga triada      
  Renata Kolman renata.kolman@prva-os-sg.si razredni pouk
  Vera Trafela vera.trafela@prva-os-sg.si razredni pouk
  Klavdija Kos
klavdija.kos@prva-os-sg.si razredni pouk
  Jaroš Bohnec jaros.bohnec@prva-os-sg.si razredni pouk
  Andreja Namar andreja.namar@prva-os-sg.si razredni pouk
  Danijela Herlah
danijela.herlah@prva-os-sg.si matematika
Tretja triada      
  Irena Turičnik irena.turicnik@prva-os-sg.si matematika, fizika
  Karmen Poberžnik karmen.poberznik@prva-os-sg.si matematika
  Katja Kotnik
katja.kotnik@prva-os-sg.si matematika
  Julija Krivograd Videršnik
julija.krivograd-vidersnik@prva-os-sg.si matematika
  Sašo Herlah saso.herlah@prva-os-sg.si računalništvo, fizika
  Žan Onuk
zan.onuk@prv-os-sg.si matematika, fizika
  Igor Jeram igor.jeram@prva-os-sg.si tehnika in tehnologija
  Janja Kresnik janja.kresnik@prva-os-sg.si glasbena umetnost
  Nace Pruš nace.prus@prva-os-sg.si šport
  Marko Dreu marko.dreu@prva-os-sg.si šport
  Blaž Petrovič
blaz.petrovic@prva-os-sg.si  šport
  Milan Unkovič milan.unkovic@prva-os-sg.si likovna umetnost
  Alenka Rebol Kotnik
alenka.rebol-kotnik@prva-os-sg.si slovenščina
  Nataša Rotovnik natasa.rotovnik-sukic@prva-os-sg.si slovenščina
  Eva Šuler eva.ravlen@prva-os-sg.si slovenščina 
  Mihaela Hozjan mihaela.hozjan@prva-os-sg.si angleščina, nemščina
  Bernarda Zlodej bernarda.zlodej@prva-os-sg.si angleščina, nemščina
  Božidarka Vivat bozidarka.vivat@prva-os-sg.si angleščina, slovenščina
  Jelka Hrastnik jelka.hrastnik@prva-os-sg.si kemija, naravoslovje
  Monika Vovk Štuhec
monika.vovk-stuhec@prva-os-sg.si biologija, slovenščina
  Valerija Belaj valerija.belaj@prva-os-sg.si zgodovina, geografija
  Vesna Robnik
vesna.robnik@sc-sg.si zgodovina
  Gordana Kurmanšek gordana.kurmansek@prva-os-sg.si angleščina, geografija
  Antonija Pavlovič antonija.pavlovic@prva-os-sg.si zgodovina, angleščina
  Branko Merkač branko.merkac@prva-os-sg.si biologija, gospodinjstvo
  Katja Pogorelc
katja.pogorelc@prva-os-sg.si kemija
  Rebeka Očko
rebeka.ocko@prva-os-sg.si angleščina
  Luka Klajderič
luka.klajderic@prva-os-sg.si zgodovina

Strokovni

     
  Mojca Ruter
mojca.ruter@prva-os-sg.si knjižnica
  Valerija Pečnik valerija.pecnik@prva-os-sg.si specialna pedagogika
  Veronika Gosak
veronika.gosak@prva-os-sg.si svetovalno delo
  Ingrid Hovnik
ingrid.hovnik@prva-os-sg.si svetovalno delo
  Nika Špegelj
nika.spegelj@prva-os-sg.si svetovalno delo
  Tamara Hovnik tamara.hovnik@prva-os-sg.si svetovalno delo
  Petra Šertel petra.sertel@prva-os-sg.si svetovalno delo
  Maša Mestek
masa.mestek@prva-os-sg.si svetovalno delo
  Manca Vojnovič manca.vojnovic@guest.arnes.si šolska prehrana
 Tehnično -administr.      
  Lilijana Penšek tajnistvo.ossgprv@guest.arnes.si tajništvo
  Andreja Žugelj andreja.zugelj@prva-os-sg.si tajništvo
  Irena Pečnik irena.pecnik@prva-os-sg.si računovodstvo
  Petra Jeznik petra.jeznik@prva-os-sg.si računovodstvo
  Smiljan Sukič
smiljan.sukic@prva-os-sg.si kuhinja
  Nina Smrtnik
nina.smrtnik@prva-os-sg.si kuhinja
  Amalija Krivec
amalija.krivec@prva-os-sg.si kuhinja
  Albina Adam
albina.adam@prva-os-sg.si kuhinja
  Srečko Sedar srecko.sedar@prva-os-sg.si vzdrževanje

 

(Skupno 9.771 obiskov, današnjih obiskov 13)