Občinsko šahovsko tekmovanje za posameznike

V ponedeljek,3.12.2018, je na Drugi OŠ Slovenj Gradec potekalo Občinsko šahovsko tekmovanje za posameznike, katerega se je udeležilo tudi 12 naših učencev. Učenci so razdeljeni na šest kategorij in kar v štirjih smo dosegli 1. mesto, v dveh pa 2. mesto.

Pri deklicah D9 je bila prva Eva Kelaidis, pri deklicah D15 je bila prva Larisa Štruc, pri fantih F12 je bil prvi Žan Karner in pri fantif F15 je bil prvi Aljaž Pikl. Drugo mesto je v kategoriji F9 dosegel Erik Ivartnik, v kategoriji F12  Kaj Jan Radoševič in v kategoriji D15 Patricija Goličnik. Vsi ostali tekmovalci so tudi dosegli zelo dobra mesta in tako se je kar 10 naših učencev uvrstilo na Regijsko šahovsko tekmovanje, ki bo v sredo, 12.12.2018, tudi na Drugi OŠ Slovenj Gradec.

bty

(Skupno 571 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost