ZDRAVE ŠOLE – Koroška v gibanju

Z letošnjim šolskim letom se je naša šola pridružila mreži Zdravih šol, ki promovirajo zdravje.

V tednu med 16. in 22. septembrom obeležujemo evropski teden mobilnosti in v petek, 22. 9. 2023 smo se na Ravnah na Koroškem temu dnevu, ki so ga poimenovali – Koroška v gibanju, priključile tudi vse Zdrave šole iz celotne regije. Regijska koroška mreža trenutno šteje 19 osnovnih šol in 4 srednje šole iter letos praznuje 30 let.

Zdrave šole so se predstavile z aktivnostmi, ki sovpadajo z evropskim tednom mobilnosti. Veliko je bilo gibalnih aktivnosti, različnih poligonov, plesa, ustvarjalnih delavnic, iger tudi »starih« teh, ki so se jih igrali že naši dedki in babice, zdravih prigrizkov in napitkov, skupaj smo krepili naše spretnosti, spoznavali delovanje našega telesa, premagovali strah pred malimi živalmi in pletli prijateljske vezi.

Z naše šole se je dogodka udeležilo 5 učenk in vodja projekta Zdrave šole Klavdija Kos.

Nekaj utrinkov…

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost